Menu

Jubileusz 100 - lecia

Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie wraz z Radą Rodziców oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół i Absolwentów Szkoły serdecznie zapraszają na jubileusz 100- lecia szkoły. Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się w dniu 31 maja 2019 roku w godzinach przedpołudniowych.


Program Jubileuszu 100 - lecia
Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie


31 maja 2019 r.

  • Godz. 10.00 - Msza Św. w Kościele Rzymskokatolickim pod wezwaniem Św. Wojciecha i Św. Stanisława w Rzeszowie /Parafia Fara/.
  • Godz. 12.00 - Gala Jubileuszowa w Wojewódzkim Domu Kultury, Rzeszów ul. Okrzei 7.
  • Ok. 14.30 - Spotkania w klasach, zwiedzanie szkoły, prezentacje umiejętności absolwentów i uczniów, rozstrzygnięcie konkursów.

Dyrekcja Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie, z Radą Rodziców wraz z całym Gronem Pedagogicznym z wielką nadzieją i oczekiwaniem liczy, że w dniu 31 maja 2019 roku, spotkamy się w możliwie najliczniejszym gronie w murach Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie. Wierzymy, że w spotkaniu po latach odnajdziecie Państwo jeszcze raz niepowtarzalną radość spotkania osób bliskich w tej wielce zasłużonej w kształceniu zawodowym szkoły.

Organizatorzy Jubileuszu proszą Absolwentów posiadających pamiątki związane ze szkołą o kontakt. Życie społeczności szkolnej zostało utrwalone na licznych zdjęciach. Wiele z nich zachowało się w szkolnych kronikach. Zależy nam, aby te zbiory uzupełnić i wzbogacić. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do Państwa — rodziców, a często i absolwentów Naszej Szkoły, o udostępnienie swoich zdjęć związanych ze szkołą. Zdjęcia będziemy skanować i zwracać Państwu. By ułatwić identyfikację wydarzeń i czas ich przeprowadzenia, prosimy, o ile to możliwe, by zdjęcia na odwrocie były opisane. Zdjęcia prosimy przekazywać do biblioteki szkolnej.


Kontakt ze szkołą: +48 17 748 35 00 (sekretariat szkoły) 
e– mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: Karta zgłoszenia uczestnictwa wraz z programem i opisem form zgłoszenia

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu