Menu

Festiwal stołów

Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie pokazu nakryć stołów okolicznościowych. W tym roku 10 grudnia uczniowie z klas 1DS, 2BT, 4AT, 4BT, 4CT, 4DT, 4ET, 4GT, 3ET, 3FT przygotowali nakrycia stołów na Święta Bożego Narodzenia, a na stołach pojawiły się elementy Wigilijnej tradycji.

Festiwal stołów cieszył się dużym zainteresowaniem, a poziom przygotowania budził zachwyt zwiedzających. Nadzór nad Festiwalem pełniła Pani Maria Barłowska, Pani Dorota Grys, za organizację była odpowiedzialna Pani Danuta Richert. Drodzy uczniowie, gratulujemy pomysłów, dziękujemy za tak liczny udział, wprowadzenie nas w klimat Świąt i zwrócenie uwagi, jak ważne są detale tworzące czar nakrycia stołu. Zapraszamy do galerii.

W najbliższym czasie

18, 19 marca 2020
Rekolekcje Wielkopostne

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu