Menu

Apel Podkarpackiego Kuratora Oświaty w sprawie bezpiecznych ferii zimowych

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020 ferie zimowe dla uczniów naszego województwa będą trwać od 13 do 26 stycznia 2020 r. Ferie zimowe to czas odpoczynku, a także okazja do beztroskich zabaw na śniegu, jazdy na sankach, łyżwach i nartach. Pamiętajmy, że nie wszyscy uczniowie będą mogli wyjechać poza miejsce zamieszkania i uczestniczyć w zorganizowanych formach wypoczynku. Większość pozostanie w domu, nie zawsze pod opieką rodziców. Nietrudno wtedy o wypadek.

Prosimy o wrażliwość na wszelkie formy zagrożeń i niebezpieczeństw, na które młodzież może być narażona w czasie ferii zimowych, a także o zwrócenie szczególnej uwagi na kwestie bezpiecznego zachowania w sieci internetowej, gdyż cyberprzemoc może dotknąć wszystkich użytkowników Internetu, bez względu na wiek czy poziom umiejętności posługiwania się komputerem. 

Bezpiecznego wypoczynku życzy Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

Elektroniczny punkt naboru

Szkolny punkt naboru

Dokumenty możesz złożyć przy wejściu do szkoły od ul. Spytka Ligęzy.


W przypadku problemów
z logowaniem do Aplikacji Nabór,
puste podanie znajdziesz tutaj.


Poczta punktu naboru
nabor@zsgrzeszow.pl

W najbliższym czasie

Wakacje! cool

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

od 12.03.2020 

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   --   --
Czwartek   --   --
Piątek   --   --

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu