Menu

Open Eyes Economy Summit 2019

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Ekologia w dniach 18-20 listopada uczniowie z klas: 1 BS (Szczepaniak Patrycja), 1 DG (Pikor Mateusz), 2AT (Gaweł Anna, Kmiotek Zuzanna, Kwaśny Kamil, Pyrcz Hubert, Rak Maria, Słonina Wiktoria, Ziomek Marcin), 2CT ( Buk Natalia, Domino Patrycja, Józefczyk Andżelika, Kalinin Roman, Krudysz Bernadeta i 3CT (Gaweł Anna, Gubernat Hubert, Jawor Sebastian, Kmiotek Zuzanna, Kukulska Aleksandra, Rejman Patrycja, Stec Klaudia, Ślemp Karolina, 3AS (Sandurski Patryk, Szwed Róża) pod opieką p. Marty Augustyn-Biedy i p. Anny Kielar obsługiwali Międzynarodowy Kongres ekonomii wartości.

To prestiżowe wydarzenie miało miejsce w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Pracowaliśmy na wyznaczonych stanowiskach: w strefie VIP, na backstage, a także w kuchni z szefami z Airport Hotel Okęcie (****) w Warszawie. Mieliśmy też możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, obsługując ponad 3000 gości ze świata biznesu, nauki, kultury i sztuki. Pomimo ogromu pracy daliśmy radę.

Wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia, kompetencje i umiejętności. Panie dziękują serdecznie młodzieży za zaangażowanie i profesjonalizm. Dziękujemy, podziwiamy, gratulujemy. Zapraszamy do galerii.

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

09.12.2019 - 13.12.2019

Poniedziałek  ... 16   05
Wtorek   21   03
Środa   18   15
Czwartek   27   33
Piątek   29   17

Partnerzy

 

  

    

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu