Menu

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile

W dniu 21.11.2019r. uczniowie z klas 1GG, 2ET, 3ET kierunku Technik Przemysłu Mody pod opieką pań Małgorzaty Paśko, Małgorzaty Cios i Kamili Buraś, wybrali się na Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile w Nadarzynie. Uczniowie mogli zapoznać się z aktualną ofertą programów komputerowych, urządzeń i automatów do rozkroju tkanin, maszyn szwalniczych, hafciarek, drukarek oraz bogatego asortymentu tkanin, dzianin i dodatków krawieckich polskich jak i zagranicznych producentów. Dało to obraz w jakim tempie rozwija się polski przemysł odzieżowy.

Nie zabrakło również inspiracji do tworzenia kolekcji odzieżowych jak i zapoznania z najnowszymi trendami w branży modowej. Wrażenie było ogromne, mamy nadzieję, że wyjazd na największe targi tekstylne w Europie Środkowej pozostanie na długo w pamięci uczniów i przyniesie pozytywne efekty na zajęciach z przedmiotów zawodowych. Zapraszamy do galerii.

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

09.12.2019 - 13.12.2019

Poniedziałek  ... 16   05
Wtorek   21   03
Środa   18   15
Czwartek   27   33
Piątek   29   17

Partnerzy

 

  

    

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu