Menu

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile

W dniu 21.11.2019r. uczniowie z klas 1GG, 2ET, 3ET kierunku Technik Przemysłu Mody pod opieką pań Małgorzaty Paśko, Małgorzaty Cios i Kamili Buraś, wybrali się na Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile w Nadarzynie. Uczniowie mogli zapoznać się z aktualną ofertą programów komputerowych, urządzeń i automatów do rozkroju tkanin, maszyn szwalniczych, hafciarek, drukarek oraz bogatego asortymentu tkanin, dzianin i dodatków krawieckich polskich jak i zagranicznych producentów. Dało to obraz w jakim tempie rozwija się polski przemysł odzieżowy.

Nie zabrakło również inspiracji do tworzenia kolekcji odzieżowych jak i zapoznania z najnowszymi trendami w branży modowej. Wrażenie było ogromne, mamy nadzieję, że wyjazd na największe targi tekstylne w Europie Środkowej pozostanie na długo w pamięci uczniów i przyniesie pozytywne efekty na zajęciach z przedmiotów zawodowych. Zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Szkolny punkt naboru

W przypadku problemów
z logowaniem do Aplikacji Nabór,
puste podanie znajdziesz tutaj.


Poczta punktu naboru
nabor@zsgrzeszow.pl

W najbliższym czasie

od 8 czerwca 2020
Egzaminy maturalne

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

od 12.03.2020 

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   --   --
Czwartek   --   --
Piątek   --   --

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu