Menu

Wycieczka dydaktyczna

17 i 24.10.2019 r. uczniowie z klas 2DT i 2ET pod opieka nauczycieli Marii Drewniak, Marty Lewek, Małgorzaty Bełch i Agnieszki Zięby byli na wycieczce do piekarni Pana Grzegorza Krupy. Wyjście to było zorganizowane z okazji Tygodnia Chleba na zakwasie.

Podczas zwiedzania piekarni uczniowie mogli zobaczyć maszyny i sprzęt, który pomaga piekarzom w ich pracy. Poznali także tajniki pracy piekarzy. Podczas spotkania Pan Grzegorz Krupa przybliżył uczniom poszczególne etapy powstawania chleba. Uczniowie zobaczyli zakwas, zaczyn, ciasto właściwe, a także różnego rodzaju chleby i drobne pieczywo. Byli świadkami ręcznego wykonywania chleba, bułek i drożdżówek.

Zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Szkolny punkt naboru

W przypadku problemów
z logowaniem do Aplikacji Nabór,
puste podanie znajdziesz tutaj.


Poczta punktu naboru
nabor@zsgrzeszow.pl

W najbliższym czasie

od 8 czerwca 2020
Egzaminy maturalne

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

od 12.03.2020 

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   --   --
Czwartek   --   --
Piątek   --   --

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu