Menu

Dzień spódnicy

To święto przypada w dniu 30 października. Po raz kolejny obchodziliśmy go w naszej szkole. Prowadzący wydarzenie: Klaudia Chmiel oraz Gabriel Data z 4ET Technikum przemysłu mody w zabawny sposób przybliżyli historię spódnicy. Uczennice klas 1ES, 2ET oraz 3ET zaprezentowały spódnice w dwóch odsłonach.

Na pierwszą kolekcję składały się spódnice o długości mini, uczniowskie i zabawne, uszyte przez naszych uczniów podczas zajęć dodatkowych oraz egzaminów próbnych. Druga kolekcja była własną stylizacją każdej modelki. Pojawiły się opinające sylwetkę spódnice, długie romantyczne kreacje jak i wygodne spódnice sportowe. Gwoździem programu okazał się trzeci pokaz, zaprezentowany przez nasze panie nauczycielki. Wszystkie zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie odbył się konkurs Kahoot z ogólnej wiedzy odzieżowej.

W najbliższym czasie

18, 19 marca 2020
Rekolekcje Wielkopostne

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

24.02.2020 - 28.02.2020

Poniedziałek  ... 36   08
Wtorek   28   22
Środa   24   13
Czwartek   03   06
Piątek   21   27

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu