Menu

Dzień Języka Niemieckiego

W naszej szkole w dniu 3 października 2019r. z okazji Narodowego Święta Niemiec, odbył się Dzień Języka Niemieckiego. W ramach tego wydarzenia nauczyciele j. niemieckiego wraz z uczniami przygotowali szereg atrakcji. Pod kierunkiem p. K. Buraś odbył się konkurs Kahoot o Niemczech. Michał Krupa z kl.3ET przedstawił prezentację na temat krajów niemieckojęzycznych. Uczniowie klas: 1ES, 2CT, 3DT, 4CT wykonali piosenki w języku niemieckim: „So ein schöner Tag”, „99 Luftballons”, „10 Jägermeister”. Do śpiewu włączyła się również spontanicznie młodzież zgromadzona w auli. Chłopcy z klas 3CT i 3DT wykonali tradycyjny taniec bawarski nagrodzony gromkimi brawami.

Cała szkoła została udekorowana plakatami związanymi z symbolami Niemiec. Całość prowadzili Sylwia Wyskiel i Wiktoria Rędziniak z klasy 3CT oraz Gabriel Data z klasy 4ET. W czasie przerwy uczniowie degustowali tradycyjne potrawy niemieckie: Kartoffelsalat i Currywurst, przygotowane przez naszych uczniów wraz z panią B. Kołodziej. Na długiej przerwie uczniowie klasy 4DT wraz z panią D. Richert serwowali kawę i niemieckie ciasteczka. Zapraszamy w przyszłym roku!

Elektroniczny punkt naboru

Szkolny punkt naboru

W przypadku problemów
z logowaniem do Aplikacji Nabór,
puste podanie znajdziesz tutaj.


Poczta punktu naboru
nabor@zsgrzeszow.pl

W najbliższym czasie

od 8 czerwca 2020
Egzaminy maturalne

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

od 12.03.2020 

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   --   --
Czwartek   --   --
Piątek   --   --

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu