Menu

Europejski Dzień Języków

W dniu 26 września 2019 r. odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Na początku Agnieszka Tkaczyk z kl. 3DT i Gabriel Data z kl. 4ET opowiedzieli o historii i tradycji tego dnia, który od kilku lat wszedł do naszego kalendarium szkolnego. Następnie odbył się konkurs o językach i krajach europejskich przygotowany przez panią Agnieszkę Dynię. W konkursie wzięło udział 6 dwuosobowych drużyn. Pierwsze miejsce zdobyły uczennice klasy 3DT Agnieszka Tkaczyk i Agnieszka Bieniek. Uczestnicy mogli również obejrzeć prezentację na temat ciekawych miejsc, które można zwiedzić w Europie, przygotowaną przez Michała Krupę z klasy 3ET.

Na zakończenie wszyscy mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Wielkiej Brytanii w konkursie przygotowanym przez panią Zorianę Fąfarę. Młodzież biorąca udział w Europejskim Dniu Języków miała okazję pogłębić swoją wiedzę dotyczącą krajów europejskich. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie i zapraszamy do galerii.

W najbliższym czasie

27 lutego 2020
VIII Salon Edukacji dla uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

24.02.2020 - 28.02.2020

Poniedziałek  ... 36   08
Wtorek   28   22
Środa   24   13
Czwartek   03   06
Piątek   21   27

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu