Menu

Kremówka Papieska i Festyn Bądźmy Razem

Kremówka Papieska oraz Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka pod hasłem „Bądźmy razem” – 23 maja 2019r.

Rzemieślnicy rzeszowscy uczcili już po raz trzynasty „KREMÓWKĄ PAPIESKĄ” rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. Kremówka liczyła 99 m /około 12 tysięcy porcji/. W tym roku po raz pierwszy 6 metrów kremówki przywieźli cukiernicy z Wadowic. Uroczystość ta połączona została z Festynem „BĄDŹMY RAZEM” z okazji Dnia Matki i Dziecka organizowanym przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej na rzeszowskim Rynku.

Nasi uczniowie wolontariusze (20 osób) z klas 2CT, 1AT, 1CT, 3AT, 1FT, 3ET, 2ET oraz członkowie szkolnego koła Caritas (7 osób) z klas 1AS, 1BT, 1ET, 2BT, 3AZ aktywnie włączyli się w organizację i pomoc tego wydarzenia. Na dzieci i ich opiekunów czekały występy zespołów muzycznych, tanecznych i akrobatycznych oraz liczne gry, zabawy i konkursy. Opiekę nad uczniami sprawowali p. D. Socha, p .D. Grys, p. M. Cios oraz p. G. Wałecki. Zapraszamy do galerii.

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

17.06.2019 - 31.08.2019 :)

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   --   --
Czwartek   --   --
Piątek   --   --

Partnerzy

 

  

    

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu