Menu

Pokazy Mody Młodych Projektantów

Po raz drugi 11 maja w Sercu Miasta – Galerii Rzeszów odbył się pokaz mody naszych uczniów. Na scenie zaprezentowali się uczniowie i uczennice Technikum Przemysłu Mody.
Można było zobaczyć pokaz kolekcji Artura FilaNO RULES,  dwa pokazy Gabriela Daty - DZIECI WOLNOŚCI i WENUS W FUTRZE, pokaz Joanny Szpunar - DONNOLA oraz kolekcję KRAINA LODU zaprojektowaną i uszytą przez uczniów 4HT Technikum Przemysłu Mody - Joannę Szpunar, Karolinę Balawejder, Andżelikę Rzepka, Artura Fil. Na kolejną – szóstą kolekcję składają się stroje przygotowane na Ogólnopolski Konkurs Szkoły Mody w Rzeszowie – Ubiór znakiem czasu - PIĘKNO PRZESTRZENNEJ ORNAMENTYKI, przygotowane przez Gabriela Datę, Artura Fila, Joannę Szpunar, Karolinę Balawejder, Kamila Ochałka oraz Roksanę Franus.

Modelkami i modelami byli uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych: Joanna Szpunar, Andżelika Rzepka, Kinga Joniec, Lidia Wojnar, Kamila Domaradzka, Anna Zegar, Albert Lubera i Dawid Łach, Artur Fil, Gabriel Data. Wydarzenie uświetniły swoim śpiewem tegoroczne absolwentki Alicja Wróbel i Weronika Kulpa, a imprezę prowadziła absolwentka Technikum Technologii Odzieży Karolina Balawejder.

Dziękujemy właścicielom Galerii Rzeszów za umożliwienie nam zaprezentowania swojego dorobku. Młodym projektantom gratulujemy pokazu i życzymy dalszych sukcesów. Naszym tegorocznym absolwentkom dziękujemy za poświęcony nam czas. Zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Szkolny punkt naboru

W przypadku problemów
z logowaniem do Aplikacji Nabór,
puste podanie znajdziesz tutaj.


Poczta punktu naboru
nabor@zsgrzeszow.pl

W najbliższym czasie

od 8 czerwca 2020
Egzaminy maturalne

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

od 12.03.2020 

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   --   --
Czwartek   --   --
Piątek   --   --

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu