Menu

Niedziela Palmowa

Jak co roku młodzież ze szkolnych Stowarzyszeń Katolickich KSM, Młodzieżowe Koło "Odrodzenie" z własnoręcznie zrobioną dużą palmą brała udział w uroczystościach Niedzieli Palmowej i Światowych Dni Młodzieży w Katedrze Rzeszowskiej. Mszę św. koncelebrował J.E.Ks.Biskup Jan Wątroba.

Palmę przygotowali: Jadzia Mikuła, Kacper Król, Paweł Ziobro zaś pomagała Karolina Pańczak. Wśród pięknych i dużych palm nasza zajęła III miejsce. Nagrodą było 5 voucherów do FlyParku w Rzeszowie. Zauważona została również przez dziennikarkę Radio VIA, która przeprowadziła wywiad z naszą młodzieżą.

Zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 

  

    

 

 

 

Szczęśliwy numerek

10.06.2019 - 14.06.2019

Poniedziałek  ... 36   07
Wtorek   18   20
Środa   02   17
Czwartek   22   31
Piątek   25   19

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu