Menu

Sukces

III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik”

Organizatorem II Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik” był Zespół Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie. Wzięło w nim udział prawie 50 młodych projektantów i krawców. Wzięło w nim udział prawie 50 młodych projektantów i krawców. Temat przewodni konkursu: „Wczoraj, dziś i jutro. Współczesna interpretacja stroju historycznego.” Konkurs odbył się 29 marca 2019r. w Teatrze Miejskim w Lesznie przy ul. Narutowicza 69. Celem konkursu była promocja młodego pokolenia projektantów, wymiana doświadczeń między szkołami, promocja patronów i sponsorów. W jury zasiedli m.in. wykładowcy i absolwenci Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Podkreślali, że zwłaszcza na starcie adeptom sztuki krawieckiej najtrudniej jest zadbać o dobrej jakości materiały. Są one bowiem drogie. A wiele stylizacji wygląda zupełnie inaczej w momencie gdy sięgnie się po lepsze materiały.

III miejsce w konkursie zdobył nasz uczeń: Artur Fil przygotował na konkurs pracę w kategorii awangardowej. Gratulujemy serdecznie!

Elektroniczny punkt naboru

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 

  

    

 

 

 

Szczęśliwy numerek

10.06.2019 - 14.06.2019

Poniedziałek  ... 36   07
Wtorek   18   20
Środa   02   17
Czwartek   22   31
Piątek   25   19

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu