Menu

Podwójny sukces!

Uczniowie klas odzieżowych Gabriel Data i Artur Fil zdobyli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby "MAŁA PĘTELKA" w Poznaniu.
7 marca 2019 roku odbył się finał XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby "MAŁA PĘTELKA" w Poznaniu. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Odzieżowych im. Wł. St. Reymonta. W kategorii ubiór awangardowy udział wzięło 7 projektantów, natomiast w kategorii ubiór użytkowy 13 projektantów z całej Polski, między innymi z Dąbrowy Górniczej, Bytomia, Poznania, Gdańska, Rzeszowa i Warszawy.

Uczennica klasy 4HT Joanna Szpunar zaprezentowała swoją kolekcję „DONNOLA”, w kategorii ubiór użytkowy. Wszystkie cztery modele przygotowane przez uczennicę są bardzo stylowe i kobiece, jednak nie zostały zauważone przez jury.
Artur Fil uczeń klasy 4HT technika technologii odzieży zaprojektował i uszył kolekcję złożoną z sześciu modeli. Swoją kolekcję „NO RULES” zaprezentował w kategorii ubiór awangardowy i zajął III miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby "MAŁA PĘTELKA".
„DZIECI WOLNOŚCI” to z kolei tytuł kolekcji awangardowej ucznia klasy 3ET technika przemysłu mody Gabriela Daty, złożona z dziewięciu modeli. Kolekcja ta zajęła II miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby "MAŁA PĘTELKA". Bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

20.05.2019 - 1124.05.2019

Poniedziałek  ... 12   27
Wtorek   21   35
Środa   11   18
Czwartek   02   16
Piątek   25   32

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu