Menu

EDU SALON oraz WORK EXPO

W dniu 5 marca uczniowie klasy 4AT pod opieką pań D. Grys i K. Buraś odwiedzili 14 Targi Edukacyjne EDU SALON oraz Targi Pracy WORK EXPO. W G2A ARENA Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce blisko 130 wystawców zaprezentowało młodym kandydatom swoje oferty. Uczelnie promowały ciekawe kierunki studiów, a firmy branży lotniczej, informatycznej czy logistycznej poszukiwały młodych pracowników. W rozmowach z przedstawicielami firm maturzyści mogli się dowiedzieć, jakie są konkretne oczekiwania pracodawców. Z kolei bezpośredni kontakt z przedstawicielami uczelni dał im szansę na zadanie pytań, które pomogą w podjęciu decyzji o wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej. 

Informatory i ulotki udostępnianie przez uczelnie podczas targów dostępne są dla wszystkich zainteresowanych w sali 25A.

Elektroniczny punkt naboru

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

20.05.2019 - 1124.05.2019

Poniedziałek  ... 12   27
Wtorek   21   35
Środa   11   18
Czwartek   02   16
Piątek   25   32

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu