Menu

Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej 25

W dniu 4 marca odbyły się Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej 25. Po raz kolejny nasi uczniowie (Agnieszka Kata 2CT, Wiktoria Rędziniak 2CT, Albert Lubera 3CT, Wiktoria Litwin 1ET) pod opieką D. Grys   mogli zaprezentować swoje umiejętności zawodowe i tym samym zachęcać młodszych kolegów do wyboru naszej szkoły.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Ósmoklasiści i gimnazjaliści zadawali mnóstwo pytań, na które staraliśmy się udzielać wyczerpujących odpowiedzi. Rozdawaliśmy ulotki, częstowaliśmy ciasteczkami z logo ZSG oraz zdrowym koktajlem z liści szpinaku, bananów oraz gruszek. W czasie promocji  na ekranie wyświetlana była równocześnie prezentacja szkoły w formie pokazu slajdów. Zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

20.05.2019 - 1124.05.2019

Poniedziałek  ... 12   27
Wtorek   21   35
Środa   11   18
Czwartek   02   16
Piątek   25   32

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu