Menu

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w ZSG

W dniu 01.03.2019 r. uczniowie ZSG pod kierunkiem Pani Beaty Kaczmarskiej przygotowali uroczystą akademię upamiętniającą Żołnierzy Niezłomnych. Młodzież z wielkim zaangażowaniem przedstawiła patriotyczne widowisko, w którym pokazano historię polskich bohaterów - żołnierzy AK - zakatowanych w stalinowskich więzieniach.

Pięknie prezentowane utwory literackie i muzyczne dostarczyły widzom wielu wzruszeń i przeżyć. Scenografia adekwatna do treści przedstawienia podkreślała atmosferę ówczesnych tragicznych wydarzeń. Scenariusz przedstawienia dopełniała prezentacja fotografii i filmów z tamtych lat. Zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

20.05.2019 - 1124.05.2019

Poniedziałek  ... 12   27
Wtorek   21   35
Środa   11   18
Czwartek   02   16
Piątek   25   32

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu