Menu

Studniówka 2019

W dniu 9 lutego 2019 w Hotelu Villa Riviera odbył się wyczekiwany przez tegorocznych maturzystów Bal Studniówkowy. To ważne wydarzenie, na które uczniowie czekają z niecierpliwością i bardzo starannie się do niego przygotowują. Wieczorowe stroje, fryzury, świadczą o szczególnym charakterze tego spotkania. Tradycyjnie, bal rozpoczęli uroczyście maturzyści o godzinie 19.00 i przywitali zaproszonych gości: ks. Prałata Jana Szczupaka, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Monikę Grzywacz, dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców oraz osoby towarzyszące, koleżanki i kolegów. Pani Dyrektor życzyła wszystkim wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, po czym formułą: "Poloneza czas zacząć" oficjalnie rozpoczęła studniówkę 2019. Tradycyjnie dyrekcja, wychowawcy i uczniowie klas maturalnych z osobami towarzyszącymi zatańczyli w czterech „otwarciach” poloneza. Było pięknie. Następnie maturzyści wręczyli dyrekcji i wychowawcom kwiaty, dziękując im tym samym za trud edukacji i wychowania. Podziękowania i kwiaty odebrali również Rodzice, bez których organizacja balu nie byłaby możliwa.
Drodzy Maturzyści dziękujemy za zaproszenie na ten wyjątkowy wieczór.
Spotkanie z Wami było dla wszystkich nauczycieli niezapomnianym przeżyciem. Przygotowane przez Was występy były kapitalną niespodzianką i dodatkowo uświetniły ten wspaniały wieczór. Pokazaliście, że obok talentów zawodowych, macie także pasje muzyczne, taneczne i potraficie cudownie bawić się. Przez takie właśnie pokazy Wasza Studniówka w 100 lecie szkoły pozostanie na długo w pamięci.
Teraz życzymy zapału, cierpliwości i skupienia na przygotowaniu się do Matury 2019.
Dziękujemy Rodzicom z komitetu organizacyjnego i opiekującym się Wami podczas balu. Bal był zorganizowany bardzo dobrze, wszyscy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Studniówka trwała do późnych godzin nocnych, a wszyscy świetnie się bawili. Z pewnością jeszcze długo będziemy ją wspominali.

Elektroniczny punkt naboru

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

22.04.2019 - 26.04.2019

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   37   14
Czwartek   22   17
Piątek   11   36

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu