Menu

Nasi uczniowie ponownie w finale olimpiady

Uczniowie klas odzieżowych Karolina Balawejder, Joanna Szpunar i Artur Fil z klasy 4HT, oraz Gabriel Data z klasy 3ET zakwalifikowali się do III Etapu – Centralnego VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży, która odbędzie się w Łodzi. II Etap olimpiady odbył się w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu 4 stycznia 2019 roku.

Jak trudny okazał się test może świadczyć fakt, że spośród 128 uczestników do kolejnego etapu zakwalifikowało się 27 osób. To ogromny sukces naszych uczniów, jednak przed nimi jeszcze dużo pracy, aby mogli uzyskać tytuł finalisty olimpiady. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w pogłębianiu wiedzy!

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

18.3.2019 - 22.3.2019

Poniedziałek  ... 14   31
Wtorek   24   33
Środa   29   20
Czwartek   17   05
Piątek   18   07

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu