Menu

VII salon edukacji zawodowej i technicznej

VII salon edukacji zawodowej i technicznej na Politechnice Rzeszowskiej odbył się w dniu 3 stycznia 2019. W czasie salonu, uczestniczyliśmy w VI Konferencji "Kształcenie innowacyjnych kadr zawodowych dla gospodarki Podkarpacia". Wybrany zawód prezentował Hubert Gubernat. Uczestniczyliśmy również w zawodowym pokazie mody /Kinga Joniec, Aleksandra Rzepka, Arkadiusz Dybski i Albert Lubera/. Następnie młodzież z szkół podstawowych i gimnazjów zwiedziła nasze stoisko z ofertą edukacyjną szkoły prezentowaną przez uczniów, gdzie otrzymała ulotki, gadżety informacyjne i oczywiście „małe co nieco”.

Stoisko szkoły zostało przygotowane przez uczniów z klasy 3CT i 3DT oraz nauczycieli: Panią M. Augustyn – Biedę, Pania D. Grys, Panią K. Szmuc - Augustyn, Panią K. Buraś, Panią Beatę Łuka, Pani Katarzyna Bomba z klasą 2FT przygotowała catering dla uczestników konferencji. Nadzór nad przygotowaniami pełniła Pani R. Mac. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pracę przy przygotowaniu VII salonu edukacji zawodowej i technicznej.

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

18.3.2019 - 22.3.2019

Poniedziałek  ... 14   31
Wtorek   24   33
Środa   29   20
Czwartek   17   05
Piątek   18   07

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu