Menu

Polska Food Festival

Polska Food Festival pod hasłem „ Wieprzowina tylko z Polski, dania główne i przekąski” – Bruksela .
W dniach 14 – 17.12.2018 młodzież z klas 3AT, 3CT, 3DT, 3AZ, 4CT oraz 4GT wraz opiekunami Pani B. Łuka i Pani D. Grys brała udział w obsłudze Festiwalu Żywności Ekologicznej w Brukseli. Promowali polską żywność ekologiczną o wysokiej jakości oraz nasze narodowe tradycje kulinarne uczestnicy Festiwalu mogli degustować prezentowane produkty, a młodzież pracując na stoiskach wystawców zachęcała do ich kupna.

Praktyczne umiejętności zawodowe naszej młodzieży, komunikacja w języku obcym, ich trud i zaangażowanie zostały dostrzeżone przez Ambasadę Polską w Brukseli, Prezesa Stowarzyszenia „Polska Ekologia" Pana Pawła Krajmasa, a także przez zwykłych mieszkańców Brukseli. Pani B. Łuka udzieliła wywiadu dla Telewizji Polskiej. Gościem Festiwalu był Premier Polski Pan Mateusz Morawiecki. W tym przedświątecznym czasie, wydarzenie to, umilał wszystkim uczestnikom swoją grą zespół rodziny Pośpieszalskich. Młodzież znakomicie wykorzystała swoją wiedzę zawodową, jak również językową w praktyce. Jesteśmy dumni z naszych uczniów! Zapraszamy do galerii.

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

18.3.2019 - 22.3.2019

Poniedziałek  ... 14   31
Wtorek   24   33
Środa   29   20
Czwartek   17   05
Piątek   18   07

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu