Menu

Międzynarodowe Targi Turystyczne

W piątek 23 listopada uczniowie klas: 1GT, 1FT, 2DT i 3GT uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie, które były zorganizowane w Pałacu Kultury i Nauki. Celem wycieczki było zachęcenie uczniów do podróżowania, do poznania ciekawych miejsc na świecie, poznania innej kultury oraz motywowania do nauki języków obcych. Uczniowie mogli poznać w jednym miejscu i czasie ciekawe oferty polskich i zagranicznych touroperatorów, atrakcje krajów prezentowane przez narodowe organizacje turystyczne i ambasady, turystyczne portale rezerwacyjne, nowe technologie w świecie turystyki, izby i stowarzyszenia turystyczne oraz wydawnictwa turystyczne. Przedstawiciele biur podróży proponowali atrakcyjne oferty wycieczek: Gruzja, Maroko, Turcja, Włochy Izrael, Tajlandia, Sri Lanka, Bułgaria…. i wiele, wiele innych. Czasem przy stoiskach trzeba było się porozumieć w języku obcym. Można było posłuchać narodowej muzyki i degustować potrawy różnych krajów.

Młodzież wróciła zadowolona i ma teraz czas na spokojne przeczytanie materiałów, jakie zgromadziła z Targów. Organizatorami wyjazdu były Panie: Anna Mikielewicz, Joanna Kilarska i Jadwiga Domaradzka. Do zobaczenia za rok i zapraszamy do galerii.

Elektroniczny punkt naboru

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

22.04.2019 - 26.04.2019

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   37   14
Czwartek   22   17
Piątek   11   36

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu