Menu

Międzynarodowe Targi Turystyczne

W piątek 23 listopada uczniowie klas: 1GT, 1FT, 2DT i 3GT uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie, które były zorganizowane w Pałacu Kultury i Nauki. Celem wycieczki było zachęcenie uczniów do podróżowania, do poznania ciekawych miejsc na świecie, poznania innej kultury oraz motywowania do nauki języków obcych. Uczniowie mogli poznać w jednym miejscu i czasie ciekawe oferty polskich i zagranicznych touroperatorów, atrakcje krajów prezentowane przez narodowe organizacje turystyczne i ambasady, turystyczne portale rezerwacyjne, nowe technologie w świecie turystyki, izby i stowarzyszenia turystyczne oraz wydawnictwa turystyczne. Przedstawiciele biur podróży proponowali atrakcyjne oferty wycieczek: Gruzja, Maroko, Turcja, Włochy Izrael, Tajlandia, Sri Lanka, Bułgaria…. i wiele, wiele innych. Czasem przy stoiskach trzeba było się porozumieć w języku obcym. Można było posłuchać narodowej muzyki i degustować potrawy różnych krajów.

Młodzież wróciła zadowolona i ma teraz czas na spokojne przeczytanie materiałów, jakie zgromadziła z Targów. Organizatorami wyjazdu były Panie: Anna Mikielewicz, Joanna Kilarska i Jadwiga Domaradzka. Do zobaczenia za rok i zapraszamy do galerii.

Jubileusz Szkoły

Zapraszamy

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

4.2.2019 - 8.2.2019

Poniedziałek  ... 29   03
Wtorek   28   04
Środa   16   23
Czwartek   20   18
Piątek   07   10

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu