Menu

Festiwal Piosenki Patriotycznej i Turystycznej

W dniu 25.10.2018 r. odbył się w naszej szkole 4 Festiwal Piosenki Patriotycznej i Turystycznej. To jedna z wielu imprez organizowanych z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości . W bieżącym roku śpiewaliśmy dla Niepodległej...

Nagrodę Publiczności otrzymała Kamila Lisik z klasy 2 AT
I miejsce Alicja Wróbel
II miejsce Sławomir Telega
III miejsce Gabriela Janas i Albert Lubera

Nagroda dla najbardziej rozśpiewanej klasy w szkole przypadła uczniom klasy 1BT. Ponadto wyróżnienia otrzymali: klasy 2ET DT oraz Barbara Przygoda. Wszystkim laureatom i uczestnikom festiwalu gratulujemy. Organizatorami festiwalu były: p. M. Bełch, p. J. Faryniak i p. M. Zwierzchowska. Zapraszamy do galeriii.

Elektroniczny punkt naboru

Jubileusz Szkoły

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

22.04.2019 - 26.04.2019

Poniedziałek  ... --   --
Wtorek   --   --
Środa   37   14
Czwartek   22   17
Piątek   11   36

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu