Menu

Festiwal Piosenki Patriotycznej i Turystycznej

W dniu 25.10.2018 r. odbył się w naszej szkole 4 Festiwal Piosenki Patriotycznej i Turystycznej. To jedna z wielu imprez organizowanych z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości . W bieżącym roku śpiewaliśmy dla Niepodległej...

Nagrodę Publiczności otrzymała Kamila Lisik z klasy 2 AT
I miejsce Alicja Wróbel
II miejsce Sławomir Telega
III miejsce Gabriela Janas i Albert Lubera

Nagroda dla najbardziej rozśpiewanej klasy w szkole przypadła uczniom klasy 1BT. Ponadto wyróżnienia otrzymali: klasy 2ET DT oraz Barbara Przygoda. Wszystkim laureatom i uczestnikom festiwalu gratulujemy. Organizatorami festiwalu były: p. M. Bełch, p. J. Faryniak i p. M. Zwierzchowska. Zapraszamy do galeriii.

Jubileusz Szkoły

Zapraszamy

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Partnerzy

 
  

    

 

 

Szczęśliwy numerek

21.1.2019 - 25.1.2019

Poniedziałek  ... 06   08
Wtorek   10   11
Środa   05   31
Czwartek   13   23
Piątek   01   18

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

technik hotelarstwa - technik obsługi turystycznej - technik żywienia i usług gastronomicznych - kelner - technik przemysłu mody - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu